Idealny mebel do piwnicy na słoiki z przetworami


1 lutego 2020 Karolina 0 Comment , , ,

Robienie przetworów to sposób na tworzenie zapasów smacznej żywności, którą przechowa się długo. Zwykle znajdują się one w słoikach. By rzeczywiście można je było przechowywać dłuższy czas, muszą znajdować się w odpowiednich warunkach. Ma być chłodno i daleko od promieni słonecznych, dlatego często trzyma się je w piwnicy. Ale na czym je trzymać?

Regały metalowe z półkami do piwnicy

By dobrze wykorzystać przestrzeń, najlepiej trzymać je na wysokim regale. Im prostsza konstrukcja, tym lepsza, ważne tylko, by był to mebel solidny. Warto poszukać go wśród metalowych regałów magazynowych. To stabilne i trwałe metalowe konstrukcje z półkami. Nie mają zabudowanego tyłu ani boków, dzięki czemu nie przytłaczają pomieszczenia. Wybiera się takie regały metalowe do piwnicy też dlatego, że bez problemu można je tu wnieść. To meble sprzedawane w paczce.

Z samodzielnym złożeniem też nie będzie problemu. Jest to proste, bez względu na to, czy montaż jest na śruby, czy bez nich. Odpowiedni regał to ostatni element niezbędny do przechowywania słoików. To, co jest niezbędne, to:

  • chłodne temperatury,
  • zacienienie,
  • wysoki regał,
  • solidne półki.

Dlaczego regał magazynowy na słoiki?

Regały magazynowe to doskonałe meble do piwnicy. Można na nich trzymać różne rzeczy. Doskonałe są także do przechowywania słoików i to z różnych powodów. Głównie chodzi o to, że wybierając te regały metalowe do piwnicy, zyskuje się meble mocne. Mają doskonałą stabilność i udźwigną nawet bardzo duże ciężary. Kilkadziesiąt pełnych słoików to spory ciężar. Półka regału magazynowego poradzi sobie z nim.

Cenne jest też to, że takie regały składają się z samych półek. By trzymać słoiki z przetworami, jest to najlepsza opcja. Łatwo znaleźć ten, który jest potrzebny. Łatwo poprawiać coś na półce, przesuwać itd. I pod względem estetycznym jest to bardzo dobry wybór. Przy takim zatłoczeniu półki, jak jest to ze słoikami, to korzystne, że regał to lekka konstrukcja. Regał metalowy to chłodna, spokojna, estetyczna konstrukcja. Na słoiki najlepszy jest taki, który ma półki z płyty meblowej. Te elementy go wizualnie ocieplają.

Wybór takich regałów jest na tyle duży, że można znaleźć najlepszy mebel. Najważniejsze są wymiary. Poza wysokością i szerokością regału trzeba też wziąć pod uwagę głębokość półki. Różnice mogą być spore. Kiedy wybiera się regały metalowe do piwnicy, niekiedy ciasnej, trzeba mieć pewność, że się zmieszczą. Inne kryteria, które mogą być ważne, to dopuszczalne obciążenie półki i sposób montażu regału.

Business obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com